Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС 29 жовтня 2020
29 жовтня 2020 року, заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій ШУТЬКО провів  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівського району за участі керівників відповідних установ району. На засіданні комісії було розглянуто питання:
1. Щодо поточної епідемічної ситуації на території  Борівського району.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) продовжии адаптивний карантин на території Борівського району до 31 грудня 2020 року.
ВИРІШИЛИ: 
1.Заборонити з 00.00 годин 26.10.2020 року: заклади розважальної діяльності  у т.ч. у сфері культури, роботу спортивних залів фітнес-центрів (окрім стадіонів на відкритому повітрі), відвідування соціальних установ та закладів (окрім соціальних послуг екстрених).
2.Дозволити з 00.00 годин 26.10.2020 року:
 • роботу дошкільних навчальних закладів,
 • роботу з 07.00 до 20.00 закладів громадського харчування (бари, кафе,тощо) у т.ч. з адресною доставкою замовлень,
 •   роботу з 07.00 до 20.00 закладів суб’єктів господарювання у сфері торгівлі і побутового обслуговування населення,
 • роботу (без обмежень в часі) суб’єктів господарювання у сфері торгівлі пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, а також діяльності закладів громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.
 • провадження банківської та страхової діяльності, медичної та ветеринарної практики, діяльності автозаправочних станцій та СТО, ремонтних майстерень, об’єктів поштового зв’язку.
 • наголосити, що з 23 жовтня 2020 року діє повна заборона на проведення дискотек та розважальних закладів.
 •  Відповідальність за недотриманням п.2 несе власник розважальних закладів або організатор розважальних заходів.
 • Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Борівському  районниму відділу Держпродспоживслужби (відповідно до компетенції):
 • Забезпечити контроль за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції, заходів дезінфекції у місцях скупчення великої кількості людей (громадському транспорті, ринках, магазинах, тощо)
 • Організувати постійний контроль за дотриманням маскового режиму при посадці у громадський транспорт на автовокзалі;
 •  Провести рейди щодо недопущення роботи кафе в нічний час, відповідно до діючого протиепідемічного законодавства