Відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти району

Відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти району 15 вересня 2020
Під головуванням заступника голови Борівської районної державної адміністрації Юрія Стрельніка, 09 вересня 2020 року, відбулась нарада з керівниками закладів освіти Борівського району за участі начальника Держпродспоживслужби Надії Висоцької, в.о. начальника районного відділу освіти Борівської РДА Віти Василець та директора КП «Малятко» Зої Кравцової.
Було обговорено два питання, з яких частіше всього зверталися батьки до керівників закладів освіти.
Згідно звернень батьків учнів, що відвідують школи району, питання стосувалися організація та додержання норм харчування дітей. На засіданні були обговорені всі проблемні питання, надані відповідні рекомендації КП «Малятко». Разом з тим, рекомендовано підвищити санітарний контроль при приготуванні та сервіруванні страв.
Також було наголошено на необхідності дотримання протиепідемічних заходів на період карантину відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 року. З керівниками закладів освіти обговорили питання скупченості дітей у коридорах навчальних закладів. Особливо гостро постає це питання у школах з наповнюваністю 100 і більше дітей. Заступник голови Борівської РДА Юрій Стрельнік запропонував керівникам закладів освіти комісійно із залученням представників відділу освіти РДА та Держпродспоживслужби, згідно санітарних норм, визначити відсоток скупченості учнів в приміщенні школи та забезпечити провітрювання класних кімнат і коридорів. Адже батьками було піднято питання щодо необхідності перебування дітей на свіжому повітрі під час перерв.
Контроль за виконанням даних заходів покладено на в.о. начальника відділу освіти Борівської РДА Віту Василець.