Голова Борівської РДА побував в СФГ «Слобода»

Голова Борівської РДА побував в СФГ «Слобода» 6 серпня 2020

В ході робочого візиту Андрій Беседін зустрівся з керівником СФГ «Слобода» Богданом Головченком, який розповів про досягнення господарства. Не дивлячись на складні погодні умови сільгоспвиробнику вдалося зібрати непоганий врожай ранніх зернових культур. А от серед озвучених проблем, як завжди, гостро стояло питання незадовільного стану доріг.
"Кожного дня працівники господарства, що мешкають в Боровій, витрачають майже годину на дорогу до села Першотравневе, – розповів Богдан Іванович. Стільки ж часу потрібно, щоб повернутися додому. Це дуже не зручно. Через погані дороги село майже відрізане від району, - додав керівник господарства".
На це Андрій Беседін відповів, що добре знає озвучену проблему. За висновками експертів, які нещодавно проводили обстеження стану доріг в районі, ямковий ремонт дорожнього покриття в напрямку села Першотравневе робити недоцільно. Саме тому на 2021 рік тут заплановано капітальний ремонт, про це під час візиту до Борівського району голови ХОДА Олексія Кучера повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.
Разом керівники оглянули поля, що належать сільськогосподарському підприємству, та відвідали ставок, який знаходиться в аренді в Богдана Івановича. Багаторічною працею йому вдалося перетворити захаращену водойму на справжню перлину, куди їз задоволенням приїздять на відпочинок гості не тільки з району, а й сусідніх областей.