• Головна
  • Новини
  • Події
  • КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ РОЗГЛЯНУЛА МАТЕРІАЛИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ РОЗГЛЯНУЛА МАТЕРІАЛИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ  РОЗГЛЯНУЛА МАТЕРІАЛИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ТА  ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ 20 липня 2020

Діти відносяться до числа найменш захищених соціальних груп населення. У зв’язку з цим, запобігання та профілактика правопорушень серед них є одним з пріоритетних напрямків діяльності як держави, так і суспільства у цілому.

 

Сьогодні, 20 липня 2020 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Беседіна, за участі членів комісії відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Борівській районної державної адміністрації. 

На початку засідання Андрій Олександрович повідомив про зміни, які відбулися в складі комісії: представив заступника голови комісії Юрія Миколайовича Стрельніка, заступника голови районної державної адміністрації. 

На порядку денному було розглянуто  питання щодо призначення піклування над неповнолітньою дитиною – сиротою; надання малолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про надання дозволу матері на підписання договору оренди земельного паю, який належить на праві власності малолітній дитині та інші питання, що стосуються прав дітей.

Всі питання ретельно вивчені та обговорені присутніми членами комісії. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Закриваючи засідання голова комісії наголосив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави, в тому числі у сфері забезпечення належного рівня життя та виховання. Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, недопущення порушення житлових та майнових прав дітей, тому члени комісії, при прийнятті рішень, які стосуються вирішення долі дітей, повинні керуватись виключно інтересами дітей та положеннями чинного законодавства.