• Головна
  • Новини
  • Події
  • У Краснокутському районі капітально відновили 2,1 км дороги Валки – Пархомівка

У Краснокутському районі капітально відновили 2,1 км дороги Валки – Пархомівка

У Краснокутському районі капітально відновили 2,1 км дороги Валки – Пархомівка 20 липня 2020

Ще на більш ніж 12 км дороги провели експлуатаційний ремонт.

Результати проведених робіт оглянув голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Краснокутського району 18 липня.

Дорога Валки – Пархомівка є однією з найдовших місцевих доріг області. Її загальна протяжність – 41,6 км. Шлях з’єднує 2 райони – Валківський і Краснокутський та проходить до кордону з Полтавською областю – через села Водяне, Дублянка, Бузове, Качалівка, Степанівка, Пархомівка та смт Краснокутськ.

«Дорога була в жахливому стані. До нас неодноразово надходили скарги від місцевих жителів, - розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. – Восени минулого року, щоб проїхати 15 км цією дорогою, було потрібно 40 хвилин, зараз - 15 хвилин».

Ділянкою в 2,1 км ремонтники не обмежаться. Дорогу відновлюють також на території Валківського району. Також у планах – отримати вже цього року додаткові кошти та продовжити роботи.

«Майже 20 мільйонів гривень у цю дорогу вже вкладено. Це одна з 24 доріг місцевого значення, ремонт яких входить до програми Президента України «Велике будівництво». Ми маємо амбітні плани здати всі 24 об’єкти до 1 серпня. У такому разі отримаємо додаткові кошти, і ця дорога буде відремонтована й далі. Розраховуємо на надходження ще близько 25 млн грн на цей об’єкт», - повідомив Олексій Кучер.

Загалом з 24 місцевих доріг, які ремонтуються в рамках «Великого будівництва», на 20 роботи вже завершені. Ще 1 дорогу здадуть на наступному тижні, 3 об’єкти – до кінця липня.