• Головна
  • Новини
  • Події
  • 03 липня на березі Червонооскільського водосховища пройшли екологічні заходи

03 липня на березі Червонооскільського водосховища пройшли екологічні заходи

03 липня  на березі Червонооскільського водосховища пройшли екологічні заходи 4 липня 2020
Літо в розпалі, і відпочиваючих на березі Червонооскільського водоймища вже дуже багато.  На жаль, вони не дуже слідкують за прибиранням територій та залишають після свого відпочинку купу сміття.  
Тому одним з основних джерел забруднення прибережної зони Червонооскільського водосховища є нагромадження великої кількості твердих побутових відходів, які з часом перетворюються на справжні звалища сміття. 
З метою забезпечення утримання територій Борівського району в належному санітарному стані, іі санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для  життєдіяльності населення району, в рамках проведення щорічної акції « За чисте довкілля» 03 липня 2020 року у Борівському районі за ініціативи районної державної адміністрації (розпорядження голови РДА №143 від 01.07.2020 року) на березі Червонооскільського водосховища відбулися екологічні заходи, в яких взяли участь трудові колективи смт.Борова. Від пластикових та скляних пляшок й іншого сміття була зачищена значна територія берегової зони, вичищені контейнери для збору сміття на дамбі, а відпочиваючим були вручені листівки – нагадування, що «Ліс-не смітник!» , з вказанням розташування сміттєвих контейнерів. Зібране сміття було вивезено до полігону твердих побутових відходів.