• Головна
  • Новини
  • Події
  • Обласне управління лісового та мисливського господарства очолив Віталій Скляров

Обласне управління лісового та мисливського господарства очолив Віталій Скляров

Обласне управління лісового та мисливського господарства очолив Віталій Скляров 24 червня 2020
Нового керівника представили 23 червня.
Вітаючи Віталія Склярова з призначенням, голова ХОДА Олексій Кучер зазначив, що на  сьогоднішній день Харківська область є одним з лідерів у боротьбі з незаконною вирубкою лісів.
«Наше завдання – повністю викорінити це негативне явище. І я сподіваюсь, що з новим керівництвом ми пришвидшимо цю боротьбу, структуруємо певні процеси і матимемо позитивну динаміку в цьому напрямку», - сказав Олексій Кучер.
Голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький, представляючи нового очільника обласного управління, підкреслив, що Харківська область – непростий регіон, де необхідно навести лад.
«Ми всі чекали на цю подію, тому що ми продовжуємо перезавантаження лісової галузі. Харківська область – непроста. Ми пам’ятаємо, як Президент відвідував область, пам’ятаємо ряд підприємств, людей, які масово вирубували ліси на території Харківщини. Керування таких директорів вражає масштабами незаконності, збитки у наслідок їхньої діяльності сягнули більше ніж 300 млн грн. Основне завдання, яке стоїть перед новим очільником, – налагодити ефективну роботу. Я впевнений, що він впорається, ми, безумовно, будемо підтримувати починання нового керівника, зокрема, що стосуються кадрового перезавантаження», - підкреслив  Андрій Заблоцький.
Віталій Скляров, у свою чергу, запевнив, що усвідомлє велику відповідальність за благополуччя лісової галузі Харківщини.
«Збільшення лісистості території України на 20 % є одним із завдань, поставлених Урядом. Тому у своїй роботі я буду дотримуватися саме таких пріоритетів. Серед основних завдань, які я ставлю перед собою, - заходи з відтворення лісів, підвищення їх продуктивності та якості», - сказав Віталій Скляров.