Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС 22 червня 2020
22 червня, заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій Шутько за участі голови райдержадміінстрації Андрія БЕСЕДІНА провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівського району за участі керівників відповідних установ району.
На засіданні комісії були розглянуті питання:
  1. Щодо продовження карантину та вжиття протиепідемічних заходів на території  Борівського району.
  2. Щодо контролю у сфері поводження з відходами та попередження виникнення загорянь на полігонах твердих побутових відходів у пожежонебезпечний період.
Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісія вирішила (протокол №20 від 22 червня 2020 року):
  1.  Прийняти до відома інформацію щодо продовження карантину на період  з 22 червня 2020 року по 31 липня 2020 року.
    2. Разом з Борівським районним відділом Держпродспоживслужби посилити роботу щодо забезпечення маскового режиму, соціальної дистанції та заходів дезінфекції підприємств, які надають послуги громадського транспорту, магазинів та торгівельних площадок, закладів громадського харчування, розважальними закладами, кнрівництвом організацій, які надають послуги з пляжного відпочинку, тощо.
       3.Здійснювати контроль за утриманням місць видалення відходів з метою попередження виникнення загорянь на полігонах твердих побутових відходів на території Борівського району.
    4.Виконкомам селищної та сільських рад у разі виявлення порушень вимог законодавства України «Про відходи» інформувати Борівську районну державну адміністрацію із зазначенням суб’єкту господарювання та фактичної адреси для подальшого вжиття заходів реагування.