14 червня стартує Чемпіонат Борівського району з футболу

14 червня стартує Чемпіонат Борівського району з футболу 12 червня 2020

Таке рішення на черговому засіданні затвердили члени Федерації футболу Борівщини. Участь в змаганнях підтвердили 7 команд району - це "Форестер" та "Динамо" (смт.Борова), "Трактор" (с.Підлиман), "Прогрес" (с.Ізюмське), "Олімпієць" (с.Першотравневе), "Маяк" (с.Піски-Радьківські) та "Зоря" (с.Богуславка). До останнього не відома доля участі в районному чемпіонаті команди "Заоскілля", підтримувати яку відмовились  Гороховатська й Підвисочанська сільські ради. Не дивлячись на всі обіцянки, органи місцевого самоуправління так і не прийняли програми підтримки спорту.  Втім, всі члени ФФБ підтвердили своє бажання бачити команду серед учасників. 
Також був опрацьований регламент Чемпіонату Борівського району з футболу та обговорені питання пов'язані з його проведенням. Через ситуацією, яка склалася в районі з коронавірусом COVID-19, було вирішено тимчасово не проводити домашні матчі команди "Маяк" в селі Піски-Радьківські, а перенести їх до Борової. На період карантину всі матчі чемпіонату будуть проходити без глядачів.
Стартує Чемпіонат Борівського району вже цієї неділі матчем між командами "Трактор" та "Форестер", який розпочнеться о 10.00 на футбольному полі Підлиманців. В селі Першотравневе "Олімпієць"  прийматиме "Прогрес", а "Маяк" вирушить до Богуславки. Ці матчі розпочнуться о 18.00 . Матч першого туру "Динамо" - "Заоскілля"  переноситься.