Ремонтні роботи в Олексіївському ліцеї вийшли на завершальний етап

Ремонтні роботи в Олексіївському ліцеї вийшли на завершальний етап 11 червня 2020
Відновлювальні роботи у закладі велися несистематично, починаючи з 2000 року. А цьогоріч нарешті буде завершено повноцінну реконструкцію будівель ліцею – у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
11 червня заклад відвідав голова ХОДА Олексій Кучер, перебуваючи з робочою поїздкою в Первомайському районі.
«Ступінь готовності об’єкту досить висока – вже 85%. Ми впевнені, що до 1 вересня ця реконструкція все ж таки завершиться. З 2000 року тут весь час щось відбувалось, ремонтувалося – і не завершувалося. Сьогодні керівник Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації та підрядні організації впевнено говорять, що ми завершимо до нового навчального року», - повідомив Олексій Кучер.
За словами директорки ліцею Лариси Симеруніної, на сьогодні повністю завершені ремонтні роботи в основному корпусі закладу, роботи тривають у другій будівлі.
«Основний корпус у нас був побудований ще до війни, 1936 року. Він оздоблювався не один раз. На сьогодні він має сучасний вигляд, і в самому корпусі також виконані ремонтні роботи. Це і підлога, і стелі, і стіни, покрівля перестелена, все на сьогодні виконано. Продовжуються ремонт у наступному корпусі. Там уже виконано повний демонтаж в їдальні, у гігієнічних кімнатах. Зараз уже бригада оздоблює стіни для того, щоб далі покласти плитку в їдальні. І після цього виконувати роботи в класах, кабінетах, коридорах», - розповіла керівниця закладу.
Також у ліцеї відремонтували спортивну залу. А завдяки обласному конкурсу мініпроєктів придбали сучасне мультимедійне обладнання для трьох кабінетів – воно також буде встановлене до початку нового навчального
За Інформацією ХОДА