Відбулося позачергове засідання ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання ТЕБ та НС 9 червня 2020
Під керівництвом голови Борівської районної державної адміністрації Андрія Беседіна 09 червня 2020 року  відбулося позачергове засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівського району за участі керівників відповідних установ району, де було розглянуто питання «Щодо зняття деяких обмежувальних заходів на території Борівського району». Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісія вирішила (протокол №18 від 09 червня 2020 року):
1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392» частково зняти карантинні обмеження на території Борівського району.
Дозволити з 05 червня 2020 року:
- проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні;
- діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів, відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.
- особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
- інші види діяльності визначені постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392»;
 - виконкомам селищної та сільських рад забезпечити реалізацію чинних норм законодавства, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392».
         3. Директору КУ «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат» Володимиру Шерстюку:
         - призупинити дію п.2.1 протоколу позачергового засідання районної комісії ТЕБ та НС № 17 від 01 червня 2020 року;
- забезпечити фізичне дистанціювання підопічних на території закладу;
- заборонити відвідування, відпустки та вихід підопічних до населеного пункту;
- заборонити відвідування установи сторонніми особами;
- у випадку виникнення аварійної ситуації на енергетичному обладнанні на території інтернату, для забезпечення енергопостачання - дозволити доступ працівників Харківобленерго в засобах індивідуального захисту до електричних комунікацій.
         4. Директору ТОВ «Редакція Борівської районної газети «Трудова слава» Тетяні Северин, селищній та сільським радам, завідувачу сектору з питань організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації Олені Сватовській провести роботу щодо інформування населення.