• Головна
  • Новини
  • Події
  • На дорогах державного значення встановлюють дорожні знаки та ремонтують автопавільйони

На дорогах державного значення встановлюють дорожні знаки та ремонтують автопавільйони

На дорогах державного значення встановлюють дорожні знаки та ремонтують автопавільйони 2 червня 2020
Як повідомили в САД у Харківській області, роботи з експлуатаційного утримання трас Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та Харків-Красноград-Перещепине виконує ТОВ «Автомагістраль-Південь».
«Протягом минулого тижня на дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта виконувались роботи зі встановлення дорожніх знаків, відновлення перильного огородження км 107, фарбування металевого бар’єрного огородження - ділянка фарбування склала близько 850 м. Крім цього, відремонтовано 2 автопавільйони в с. Наталине та с. Хрестище», - повідомили дорожники. Також тривають роботи з облаштування автопавільйону біля м. Красноград, с. Піщанка - облаштовують заїзний карман на майданчику зупинки громадського транспорту .
На дорозі М-29 Харків-Красноград-Перещепине проводились роботи зі встановлення дорожніх знаків км 82 - км 87, відновлення металевого бар’єрного огородження км 82 - км 95. «На км 86 влаштовують дорожні знаки. На км 82 - км 89 - покіс трави. Найближчим часом планується проведення робіт з ямкового ремонту пневмоструменевим методом на км 17 - км 69», - відзначили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.
Довідка. Наприкінці минулого року ТОВ «Автомагістраль-Південь» стала переможцем тендеру з виконання робіт щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-29 Харків-Красноград-Перещепине в межах Харківської області. Договір укладений у 2020 році та розрахований на рік. Джерело фінансування - Державний бюджет України.