Підтримка медиків Борівщини триває

Підтримка медиків Борівщини триває 2 червня 2020
Питання забезпечення медичних установ засобами захисту було й залишається актуальним, адже медичні працівники першими вступають в боротьбу з пандемією і від їх безпеки залежить здоров’я кожного з нас.
За сприянням голови обласної державної адміністрації Олексія Кучера та Харківського благодійного фонду «Серце матері», в рамках протидії розповсюдження коронавірусу та забезпечення безпеки медичних працівників, голова Борівської РДА Андрій Беседін передав 180 літрів рідкого дезінфікуючого засобу медичним закладам району.
-  Це не перша й не остання допомога нашим медикам. Ми передаємо ті речі, які найбільш необхідні для наших медичних установ. Антисептики або дезінфектанти - засоби, які наносяться на шкіру для знезараження. Завдяки своїм активним речовинам, антисептики вбивають більшість бактерій і патогенних організмів. Дезінфікуючі засоби – це те, що використовується  медпрацівниками постійно і зменшує ризик поширення вірусу серед працівників лікарняних установ, – прокоментував голова Андрій Беседін.
Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталія Павленко та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярослава Коліхова подакували очільника району за надану  допомогу й підтримку.