Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС 2 червня 2020
01 червня, голова Борівської районної державної адміністрації Андрій Беседін провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівського району за участі керівників відповідних установ району.
На засіданні комісії було розглянуто питання «Щодо вжиття невідкладних заходів боротьби з поширенням коронавірусу СОVID-19 на території Борівського району».
Заслухавши інформацію доповідачів та виступи присутніх, комісія вирішила (протокол №17 від 01 червня 2020 року):
1. Виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради, Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на території Піско-Радьківської сільської ради.
2. Директору КУ «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат» Володимиру Шерстюку:
- продовжити закритий режим роботи обслуговуючого персоналу в закладі з 01.06.2020р. на 7 робочих днів;
- у випадку виникнення аварійної ситуації на енергетичному обладнанні на території інтернату, для забезпечення енергопостачання - дозволити доступ працівникам Борівського районного відділення  АТ «Харківобленерго» до електричних комунікацій в засобах індивідуального захисту.
Всі ці заходи реалізовуються з метою недопущення поширення на території Борівського району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19.