• Головна
  • Новини
  • Події
  • Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника! 29 травня 2020
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий час канікул. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком наступного етапу навчання.
І хай сьогодні дзвоник продзвенів тільки уявно, адже зараз діє карантин в Україні, але для вас, випускники, цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя, бажаю, щоб цей шлях був щасливий, багатий на гарні події і здобутки. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаю вам упевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам!Особливо в цей нелегкий час, коли навчання останні два місці відбувалося дистанційно. Ви вклали у своїх дітей і вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
 
Зі святом вас, дорогі друзі!
 
З повагою,
голова районної
державної адміністрації                                                      Андрій БЕСЕДІН