• Головна
  • Новини
  • Події
  • Впроваджуються карантинні заходи в КУ «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат»

Впроваджуються карантинні заходи в КУ «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат»

Впроваджуються карантинні заходи в КУ «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат» 28 травня 2020
На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося  28 травня поточного року, було прийнято рішення про закриття комунального закладу «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат», що розташований на території Піско-Радьківської сільської ради, на карантин. Підставою для цього є збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID – 19 і статистика невтіша, адже станом на 11.00 год 28 травня  підтверджено випадків захворювання на коронавірус – 11, із них обслуговуючий персонал 7, інші – 4, з них: госпіталізовано – 3, на самоізоляції – 8, одужали, на жаль,  0. Підозрілі та контактні особи – 59, з них: госпіталізовано – 5, на самоізоляції – 54.  Кількість зроблених швидких тестів – 263. Протестовано методом ПЛР (лабораторія м. Харків) – 151, з них:, позитивних – 11, негативних – 102, сумнівні – 0, в роботі – 38. Кількість громадян, що постійно проживають в інтернатній установі 119, обслуговуючий персонал 85. Наймолодшому підопічному 30 років, найстарішому 98.
Тому цими днями проводитимуться тимчасові обмеження та додаткові дезінфікуючі заходи з недопущення поширення коронавірусної хвороби.  
Звертаємо вашу увагу! Починаючи з  08:00 години  28 травня 2020 року  КУ «Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат» закритий на в’їзд-виїзд.  На в’їзді до комунальної установи  встановлено  карантинний блокпост, на якому відбувається цілодобове  чергування працівниками  Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області. Підопічні та обслуговуючий персонал будуть знаходитись на карантині без права залишати інтернатну установу. Цей період розрахований на 5 діб.
Шановні жителі Борівського району, звертаємося до вас з проханням зберігати спокій,  адже ситуація в установі повністю керована та контрольована! Тому ще раз рекомендуємо  дотримуватися вимог протиепідемічних правил. Бережіть своє здоров’я та життя!