Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулося позачергове  засідання районної комісії ТЕБ та НС 27 травня 2020

27 травня 2020 року об 11.00 год відбулося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови РДА Андрія БЕСЕДІНА за участі відповідних керівників установ району.
В ході проведення засідання були обговорені питання щодо вжиття невідкладних заходів боротьби з поширенням коронавірусу СОVID-19 на території району.
Районна комісія вирішила у терміновому порядку (протокол №15 від 27 тавня 2020 року):
1. Виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради, директору КУ "Піско - Радьківський психоневрологічний інтернат" Володимиру Шерстюку, Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області, головному лікарю КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталії Павленко облаштувати карантинний пункт пропуску на вході на територію психоневрологічного інтернату, забезпечити цілодобову охорону громадського порядку та температурний скринінг відвідувачів.
2. Директору КУ "Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат" Володимиру Шерстюку:
-забезпечити фізичне дистанціювання підопічних на території;
- заборонити відвідування, відпустки та вихід підопічних до населеного пункту;
- забезпечити госпіталізацію та самоізоляцію працівників з встановленим COVID-19 та самоізоляцію працівників, які контактували з хворими на COVID-19;
- заборонити відвідування установи сторонніми особами.
3. Рекомендувати виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради:
- тимчасово припинити функціонування торгівельного майданчику розташованого на території села Піски-Радьківські;
- на період карантинних заходів не відновлювати роботу дошкільного навчального закладу, розташованого на підвідомчій території.
4. Виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради, Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області посилити контроль за дотриманням відповідної сільської ради карантинних заходів на своїй території.