Відбулася нарада за участі керівників ЗОШ району

Відбулася нарада за участі керівників ЗОШ району 27 травня 2020
   Сьогодні, 27 травня, відбулася нарада з керівниками закладів освіти району  під керівництвом голови райдержадміністрації Андрія Беседіна, за участі заступника голови райдержадміністрації Сергія Шутька та голови районної ради Олени Клименко. 
  Керівництво району подякувало керівників та трудові колективи шкіл району за їхню щоденну кропітку роботу, адже не дивлячись на складну ситуацію з коронавірусною інфекцією, всі заклади освіти району дотримувалися всіх рекомендацій Міністерства освіти.
  Враховуючи сьогоднішні реалії та ситуацію, яка склалася у країні,  учбовий процес в умовах карантину відбувається дистанційно, і відповідно відбудеться  дистанційне закінчення навчального 2019-2020 року.
  На нараді обговорили хід виконання всіх етапів щодо завершення учбового року з проведенням підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи очне навчання впродовж січня-березня  2020 року та  результатів оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр. Більш детально зупинилися на обговоренні питання щодо  проведення  в умовах карантину державної підсумкової атестації для учнів 11 класу у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Особливо це стосувалося підвозу дітей до місць проведення ЗНО з дотриманням протиепідеміологічних заходів.
  В ході наради вирішили закладам освіти району розробити та затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9 класів, свідоцтв досягнень учням, які продовжать навчання в іншому закладі; оформити свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень не пізніше 15 червня 2020 року; направити в електронному вигляді свідоцтва досягнень учням 2-8,10 класів та видати оригінали документа на початку нового навчального року.    Документи про здобуття повної середньої освіти випускникам видати після проходження ЗНО.Разом з тим,  з метою запобігання поширення короновірусної хвороби, було озвучено  рішення Уряду щодо відміни проведення масових заходів із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останніх дзвоників та випускних вечорів.
  Учасники наради в ході спілкування отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які хвилювали їх із закінченням освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти району 2019 -2020 навчального року.