Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання районної комісії  ТЕБ та НС 27 травня 2020
26 травня 2020 року о 17.45 год відбулося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови РДА Андрія БЕСЕДІНА за участі відповідних керівників установ району.
В ході проведення засідання були обговорені питання щодо поточної ситуації у зв’язку з виявленням на території Борівського району захворілих на коронавірус СОVID-19 та посилення і вжиття невідкладних заходів боротьби з поширенням коронавірусу СОVID-19 на території району.
З даного питання заслухали головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Борівської районної ради Харківської області» Наталію Павленко, головного лікаря (керівника) комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярославу Коліхову та заступника голови Борівської РДА Сергія Шутька.
Районна комісія вирішила у терміновому порядку (протокол №14 від 26 тавня 2020 року):
1.  Головному лікарю (керівнику) КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярославі  Коліховій вжити заходів щодо припинення роботи інфекційного відділення та переведення працівників лікарні, які контактували з хворою на СОVID-19 особою, в режим самоізоляції.
2.Виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради, Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на території Піско-Радьківської сільської ради.
3. Головному лікарю КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталії Павленко:
- сформувати та передати до Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області уточнені списки контактних осіб та осіб з підозрою на COVID-19.
- забезпечити постійний медичний супровід осіб, у яких виявлено COVID-19, контактних осіб та осіб з підозрою на COVID-19.
4. Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області здійснювати постійний контроль за контактними особами та особами з підозрою на COVID-19, які знаходяться на самоізоляції.
 Сьогодні, 27 травня, в даний час в райдержадміністрації триває позачергове  засідання районної комісії ТЕБ та НС.