Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Засідання  районної комісії ТЕБ та НС 18 травня 2020
18 квітня 2020 року в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови РДА Андрія Беседіна за участі відповідних керівників установ району.
Головним питанням на порядку денному було вжиття невідкладних заходів боротьби з поширенням коронавірусу СОVID-19 на території Борівського району у зв'язку з виявленням захворілого. На комісії заслухали доповідь по ситуації головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Борівської районної ради Харківської області" Наталії Павленко та заступника голови Борівської РДА Сергія Шутько.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорення районна комісія вирішила у терміновому порядку:
1. Виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради, Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на території Піско-Радьківської сільської ради.
2. Головному лікарю КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області:
- сформувати та передати до Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області списки контактних осіб та осіб з підозрою на COVID-19;
- забезпечити постійний медичний супровід особи, у якої виявлено COVID-19, контактних осіб та осіб з підозрою на COVID-19.
3. Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області здійснювати постійний контроль за контактними особами та особами з підозрою на COVID-19, які знаходяться на самоізоляції.
4. Директору КУ Піско-Радькіського психоневрологічного інтернату Володимиру Шерстюку:
- вжити додаткових протиепідемічних заходів необхідних для забезпечення роботи установи;
- забезпечити неухильне виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 15 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, медико-соціального та соціального захисту населення на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)";
- вирішити питання переведення працівників КУ Піско-Радькіського психоневрологічного інтернату, яким проведено ПЛР-тестування на режим самоізоляції, отримати від них добровільну згоду на самоізоляцію.
5. Виконавчому комітету Піско-Радьківської сільської ради вирішити питання надання соціальної допомоги особі у якої виявлено COVID-19, в частині забезпечення її життєдіяльності.