• Головна
  • Новини
  • Події
  • Непродовольчі ринки треба відкривати за умови дотримання заходів безпеки. Президент

Непродовольчі ринки треба відкривати за умови дотримання заходів безпеки. Президент

Непродовольчі ринки треба відкривати за умови дотримання заходів безпеки. Президент 14 травня 2020
Виплати надбавок медичним працівникам за роботу з інфікованими коронавірусом за березень уже здійснюють, і завершити цей процес планують найближчим часом.
Про це відзвітував міністр охорони здоров'я Максим Степанов Президенту України Володимиру Зеленському на традиційній нараді з представниками Кабінету міністрів та головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.
Глава держави доручив проконтролювати доплати до 300% і за квітень, які здійснюються за новою фінансовою формулою. Для цього всі відповідні лікарні мають укласти договори з Національною службою здоров'я України.
«Простежте, щоб лікарні укладали ці угоди. Завершімо ці виплати якомога швидше. Наші лікарі заслужили на це», – зазначив Володимир Зеленський.
Президенту також доповіли, що серед лідерів за новими виявленими випадками інфікування залишаються Чернівецька область та місто Київ. За минулу добу загалом в Україні кількість тих, хто одужав, перевищила кількість лабораторно підтверджених нових випадків хвороби – 427 і 422 відповідно. Рівень летальності залишається невисоким – 2,7%. Порушили також питання відкриття непродовольчих ринків. «Якщо працюють магазини непродовольчих товарів, то треба відкрити й ринки. На таких самих умовах, що й продовольчі: з усіма заходами безпеки для людей, щоб мінімізувати ризики зараження», – наголосив Володимир Зеленський.