Школярі обирали майбутню професію

Школярі обирали майбутню професію 7 червня 2019

       Для учнів 5-7 класів, які відвідують пришкільний табір ООЗ Борівської ЗОШ №1 фахівці  відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ провели  профорієнтаційний захід «Вибір професії – життєвий вибір».

     Школярам розповіли про  сучасні тенденції на регіональному та місцевому ринку праці, ознайомили з професіями майбутнього та основними передумовами  успішної кар’єри.

     «Правильно обрана професія створює кваліфікованих фахівців, а це впливає на якість виконуваної роботи. Такі заходи є важливими для старшокласників, оскільки сприяють 
усвідомленому вибору професії».

     З дітьми провели різного виду інтерактивні заходи, а саме: руханки, змагально-мотиваційні конкурси, інтелектуально-ігрові вправи. Школярі  малювали професію своєї мрії, вчилися командній роботі, визначали лідерів, розподіляти обов’язки та  вчилися злагоджено виконувати поставлені тренером завдання.  Діти поставилися до цих завдань з великою відповідальністю й завзяттям,  намалювали багато гарних малюнків.

         Під час зустрічі обговорили важливість існування багатьох професій, наголосили на зростанні популярності робітничих професій.

      Фахівці служби зайнятості нагадали майбутнім випускникам про ефективність  профдіагностичного тестування на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа» та запропонували учням завітати до центру зайнятості і ближче ознайомитись з нашою роботою.