Лікарів провели на заслужений відпочинок

Лікарів провели на заслужений відпочинок 28 грудня 2018

Сьогодні в Борівській ЦРЛ урочисто проводжали на заслужений відпочинок людей, які майже сорок років лікували жителів Борівщини. 
Лікар-хірург Микола Соборов і лікар-гінеколог Марія Соборова розпочали свій професійний шлях разом, 1 серпня 1980 року їх призначили на посади лікарів у Борівську ЦРЛ. 

Вже через 3 роки Микола Соборов  став головним лікарем районної лікарні, але робота керівником не дуже йому подобалася. У 1988 році Микола Федорович за власним  бажанням звільнився з посади головного лікаря, але залишився лікувати людей, довгий час він очолював хірургічне відділення.
За майже чотири десятки років і Марія Павлівна, і Микола Федорович не тільки врятували сотні жителів Борівщини від смерті і хвороб, а й передали свій безцінний досвід багатьом молодим колегам. 
Усі лікарі Борівської центральної районної лікарні і районного центру первинної медико-санітарної допомоги  від щирого серця дякували подружжю Соборових за підтримку, за цінні уроки, за поради. Від душі бажали Марії Павлівні і Миколі Федоровичу активного відпочинку, гарних вражень, радості, щастя. 

Використані матеріали - районна газета "Трудова слава"