На Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

На Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування 8 грудня 2017

   Сьогодні в районному Будинку культури  відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь керівництво району, працівники селищної та сільських рад, депутати місцевих рад, ветерани місцевого самоврядування, представники установ та організацій району.

   Зі словами вітання до всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Віталій Кіян. Він наголосив, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Віталій Олексійович подякував всім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, професіоналізм, сумлінну роботу на благо територіальних громад району і побажав усім миру, міцного здоров'я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України.

   У ході урочистих заходів, кращих службовців, депутатів місцевих рад та активістів району за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди свята було нагороджено Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

   Учасники художньої самодіяльності району подарували присутнім чудову концертну програму і святковий настрій.