Вручення відзнак Президента України

Вручення відзнак Президента України 10 листопада 2017

     У малому залі засідань районної ради 10 листопада 2017 року відбулося урочисте вручення відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції» учасникам антитерористичної операції відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2016 року №53/2016.

     Голова районної державної адміністрації Віталій Кіян та військовий комісар Борівського районного військового комісаріату, підполковник Олександр Беседін вручили нагрудні знаки військовослужбовцям Борівського району, а саме: Сергію Хаустову, Юрію Пилипчуку, Ігорю Бондаренку, Богдану Ісаєву, Сергію Шишкіну, Юрію Талавирі, Віталію Петренку, Сергію Гаращенку, Андрію Любому, Олексію Безкровному, Андрію Лук’яновичу, Владиславу Старченку, Олегу Немилостивому, Олексію Котову, Олегу Дудко, Леоніду Тучаку, Олександру Колеснікову, Сергію Бойко та Станіславу Несвятипасці.

     Голова районної державної адміністрації Віталій Кіян привітав всіх військовослужбовців – учасників антитерористичної операції з президентськими відзнаками та побажав міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Додав, що любов до рідного краю й людська шана повинні надихати на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

     Разом з тим, всіх нагороджених привітав комісар Борівського районного військового комісаріату, підполковником Олександр Беседін та зауважив, що це перші відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», але не останні.

     На завершення церемонії  вручення відзнак приєднався до привітань і голова громадської організації Борівської районної спілки ветеранів антитерористичної операції Сергій Хаустов та запросив винуватців приєднуватися до спілки відповідної організації.