• Головна
  • Новини
  • Події
  • Визначено переможців першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році

Визначено переможців першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році

Визначено переможців першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році 10 квітня 2017

     Організаційним комітетом з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Борівської районної державної адміністрації підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Серед учасників Конкурсу, які представляли апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації: 2 державних службовців, які змагались у номінації «Кращий керівник», та 2 державних службовців, які змагались у номінації «Кращий спеціаліст».

     Переможцем у номінації «Кращий керівник» визначено Талавирю Світлану Володимирівну – заступника начальника управління – начальника відділу економіки, бухгалтерського обліку та управління персоналом агропромислового розвитку Борівської районної державної адміністрації, яка зайняла перше місце.

    У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Доценко Світлана Миколаївна – головний спеціаліст відділу прогнозування доходів та розрахунків за спожиті енергоносії фінансового управління Борівської районної державної адміністрації.

     Матеріали переможців першого туру конкурсу – Талавирі С.В. і Доценко С.М. найближчим часом будуть направлені до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях щодо участі у другому турі конкурсу, який відбудеться в травні - червні 2017 року.

     Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Щиро вітаємо переможців конкурсу!