Герої не вмирають!

Герої не вмирають! 17 лютого 2017

20 лютого втретє український народ відзначає День Героїв Небесної Сотні, встановлений на знак вшанування співвітчизників, які загинули під час Революції гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини.

Герої не вмирають!!!Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедивість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя. Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.
Нині знову прийшов час - час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією. 
На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

  Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили. Ми віримо, що Україна знову буде вільною, єдиною та квітучою. Ми не маємо права втратити унікальної можливості, дарованої Героями Небесної Сотні та всіма учасниками Революції гідності - розпочати нове життя, захистити нашу незалежну європейську державу, де немає місця диктатурі. У День Героїв Небесної Сотні ми поіменно згадуємо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас право на краще життя.

Темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятись діти. Буде жити Україна. Але віднині небесне воїнство поповнилось ще однією сотнею. Небесною сотнею.

Герої не вмирають! Слава нашим Героям! Єднаймося разом, бережімо рідну Україну!

З повагою,

Віталій Кіян
голова Борівської районної державної адміністрації