На Борівщині вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав.

На Борівщині вшанували учасників бойових дій  на територіях інших держав. 15 лютого 2017

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан за участю керівництва районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, воїнів-інтернаціоналістів, колективів підприємств, організацій та установ району, громадських організацій 15 лютого 2017 року був проведений урочисто - траурний мітинг та церемонію покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів в Афганістані. На мітингу, зі словами подяки за героїчне минуле під час виконання інтернаціонального обов’язку, до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова райдержадміністрації, Кіян Віталій Олексійович: «…Сьогодні ми вшановуємо українських воїнів-інтернаціоналістів. У військових конфліктах на різних континентах наші земляки проявили свої кращі якості - мужність, професіоналізм, жертовність та гідність. Багато з них не повернулися на рідну землю. А найбільше життів забрала війна в Афганістані. У день, коли завершилося виведення військ з цієї країни, - ми не тільки згадуємо тих, хто загинув, але й висловлюємо глибоку вдячність всім, хто повернувся додому.

Багато ветеранів війни в Афганістані нині боронять Україну на Донбасі. їх досвід і приклад є незамінними для нового покоління українців. Їх знання допомогли врятувати не одне життя молодих військових у зоні АТО…».

Також, Віталій Олексійович побажав воїнам – інтернаціоналістам та їхнім родинам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!

Зі словами подяки за героїчне минуле під час виконання інтернаціонального обов’язку до воїнів – інтернаціоналістів звернувся військовий комісар Борівського районного військового комісаріату, Олександр Бєсєдін та керівник районної громадської організації «Борівське відділення воїнів - інтернаціоналістів та воїнів запасу «Пандшер» Володимир Хиленко.

Світлу пам’ять наших земляків, воїнів – інтернаціоналістів, які загинули під час проведення бойових дій у Афганістані, вшанували хвилиною мовчання.