• Головна
  • Новини
  • Події
  • 74-а річниця визволення Борівського району від німецько-фашистських загарбників!

74-а річниця визволення Борівського району від німецько-фашистських загарбників!

74-а річниця визволення Борівського району від німецько-фашистських загарбників! 2 лютого 2017

З нагоди 74-ої річниці визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників 02 лютого 2017 року відбулося покладання квітів до Братської могили, в якому взяли участь керівництво райдержадміністрації, районної ради, селищний голова, керівники установ, організацій, підприємств, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування,  громадськість району. Усі присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Після покладання квітів всі учасники заходу взяли участь у фестивалі військово-патріотичної пісні «Заспіваймо друзі», який відбувся о 10.00 год. в районному Будинку культури.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Віталій Кіян зазначив, що саме з Борівського району розпочалося визволення всієї Харківщини від окупантів. Ця важлива дата – дата радості і скорботи. Світла пам'ять героям, які полягли в боях за визволення району, ветеранам війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли витіснити ворога з рідної землі і тяжкою працею відбудували країну в повоєнні часи. Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів,  яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

           Після закінчення фестивалю відбулися заходи з нагоди 30-ої річниці утворення Борівської районної організації ветеранів України, на яких голова районної державної адміністрації, В.О. Кіян вручив Почесні Грамоти райдержадміністрації та районної ради заслуженим ветеранам праці за багаторічну сумлінну працю та активну життєву позицію у громадському житті району.