Відзначили День Соборності України

Відзначили День Соборності України 22 січня 2017

     22 січня 2017 року біля Знаку Незалежності в смт.Борова з нагоди Дня Соборності України відбувся урочистий мітинг за участі голови райдержадміністрації В.О.Кіяна, голови районної ради О.В.Клименко, представників влади, трудових колективів організацій, підприємств, установ та громадськості селища і району.

     День Соборності - свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.

     Голова РДА Віталій Кіян, у своєму виступі наголосив, що соборність на місцевому рівні полягає в єдності борівчан, у щоденній особистій праці, у покращенні добробуту мешканців району, в розумінні того, що ми всі – єдина українська спільнота.  На завершення виступу Віталій Олексійович ще раз  привітав громаду з державним святом та побажав усім єдності і мирного неба над головою. Закрили мітинг хвилиною мовчання та покладанням квітів в знак вшанування пам’яті всіх тих, хто віддав своє життя за цілісність, свободу і незалежність своєї батьківщини.

     Також  з нагоди Державного свята - Дня Соборності України  в навчальних закладах організовано лекції і тематичні уроки за темами «Соборна Україна», години спілкування. В бібліотечних закладах Борівського району організовані тематичні полички та виставки художньої літератури.