Робоча нарада за участю органів місцевого самоврядування

Робоча нарада за участю органів місцевого самоврядування 18 січня 2017

     Як уже стало традицією, після розширеної апаратної наради, головою РДА Кіяном В.О. була проведена робоча нарада за участю голови районної ради, селищного та сільських голів, прокурора відділення Ізюмської місцевої прокуратури, представника Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківської області, з метою вирішення поточних питань діяльності громад Борівського району.

     На розгляд виносилося ряд питань, зокрема: стосовно незаконної вирубки лісів та лісосмуг,  особливостей формування бюджетів у поточному році та своєчасної виплати заробітної плати працівникам установ, підприємств та організацій, які фінансуються з місцевого бюджету шляхом передачі субвенцій.

     За підсумками наради було детально проаналізовано стан укладення договорів передачі субвенцій з бюджетів селищної та сільських рад до районного бюджету та зроблені відповідні висновки. А також був обговорений проект розпорядження РДА щодо попередження незаконної вирубки лісів і полезахисних лісосмуг на території району та ознайомлено з персональним складом відповідної робочої групи і заходами. Разом з тим головами місцевих рад піднімались проблемні питання діяльності місцевих громад, які потребують сприяння керівництва РДА для позитивного їх вирішення.

     За результатами обговорення винесених питань на нараду прийняті відповідні спільні рішення.