• Головна
  • Новини
  • Події
  • Відбулася розширена апаратна нарада Борівської районної державної адміністрації

Відбулася розширена апаратна нарада Борівської районної державної адміністрації

Відбулася розширена апаратна нарада  Борівської районної державної адміністрації 17 січня 2017

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна 17.01.2017 року відбулася розширена апаратна нарада, під час якої було розглянуто ряд важливих питань:

1. Про укладання договорів щодо передачі субвенцій селищної та сільських бюджетів до районного бюджету.

2. Про стан розрахунків та якість надання житлово-комунальних послуг в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

3. Про стан роботи щодо призначення населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги.

4. Про введення мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

5. Про стан оновлення містобудівної документації територій селищної та сільських рад району.

   В роботі наради взяли участь голова районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації, керівники і спеціалісти структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, головний редактор районної газети «Трудова слава».

З першого питання доповіла Лемішко Н.Г., начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Було зазначено, що ведеться робота з селищною і сільськими радами з своєчасного укладення договорів передачі субвенцій до районного бюджету. Окрім Гороховатської сільської ради, яка на сьогоднішній день не надала документів до фінансового управління районної державної адміністрації для підписання договору. Було проінформовано, що селищна і сільські ради повинні відкрити рахунки в управлінні Державної казначейської служби України у Борівському районі Харківської області.

 З другого питання заслухали Ханейчука Ю.М., начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації. Який проінформував, що рівень розрахунків за природний газ станом на 15.01.2017 року становить 49,4% та рівень розрахунків споживачів за теплову енергію з початку року становить 99%. Заборгованість по сплаті за природний газ буде погашена в кінці поточного місяця, згідно договору – взаємозаліку за рахунок нарахованої субсидії населенню.

З третього питання порядку денного засідання доповіла Суржик О.М., начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Олена Миколаївна проінформувала, що станом на 01.01.2017 року субсидією на житлово-комунальні послуги користуються 4932 сімей. Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у грудні 2016 року по району становить 1835,52 грн. Субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 666 сім’ям на суму 1629,7 тис. грн. Середній розмір призначеної субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу у грудні 2016 року по району становить 2450,00 грн.

З початку 2016 року проведено 15 засідань комісії по розгляду спірних питань при призначені всіх видів соціальних допомог, розглянуто 491 звернень, із них задоволено 479 звернень.

З наступного питання також проінформувала Суржик О.М., начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, яка зауважила стосовно норм законодавства в частині введення з січня поточного року мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

П’яте питання стосувалося стану оновлення містобудівної документації територій селищної та сільських рад району. По даному питанню інформував Ханейчук Ю.М., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, який довів до відома селищного і сільських голів, що необхідно розробляти такий документ, як «Схема планування територій громади», генеральні плани на адміністративні центри та центри економічного зростання відповідної громади.

За підсумками розширеної апаратної наради районної державної адміністрації були прийняті відповідні рішення та доручення голови районної державної адміністрації та надані рекомендації для подальшої роботи.