Відбулося засідання колегії Борівської районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії Борівської районної державної адміністрації 19 жовтня 2016

     Сьогодні, під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови колегії Віталія Кіяна відбулося засідання колегії Борівської районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь члени колегії,  селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.
     Нарада розпочалася з офіційного представлення директора Борівського районного центру зайнятості Сухини Миколи Володимировича, відповідно до Наказу обласного керівництва.
      З першого питання порядку денного – «Про стан роботи тваринницької галузі району за 9 місяців 2016 року» доповів перший  заступник голови районної державної адміністрації, член колегії, Сергій  Федченко, який зазначив, що тваринництво є провідною галуззю сільського господарства і має стратегічне значення для держави і суспільства, обумовлює продовольчу безпеку країни, безпосередньо впливає на рівень і якість життя населення та розвиток сільської території. На жаль, в цій галузі є багато проблем. Тваринництвом в районі займаються 5 сільськогосподарських підприємств. Станом на 01.10.2016 року чисельність поголів’я великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах становить 2059 голова, в т.ч. 801 корова, свиней 75 голів. В порівнянні з відповідним періодом минулого року поголів’я ВРХ зменшилось на 9% ( -182 голови), корів на 5% (-39 голів), свинопоголів’я зменшилось в 4 рази. Також додав, що крім розвитку тваринництва у сільськогосподарських підприємствах в районі потребує більш активного вирішення комплекс питань, пов’язаних із створенням належних умов для збереження чисельності продуктивної худоби та нарощування виробництва продукції в особистих господарствах населення.  
     Заслухали інформацію заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації, Олександра Пахомова стосовно ситуації з Африканської чуми свиней в районі, який доповів, що загрози Африканської чуми в районі не існує, ситуація  стабільна, але закликав селищного та сільських голів довести до населення відповідних населених пунктів інформацію щодо необхідності здійснення відповідних профілактичних заходів для подальшого збереження свиней. На сьогоднішній день у в’їзді в район з сусіднього, Куп’янського району, вже встановлений один спецбар’єр щодо запобігання занесення Африканської чуми свиней, а сьогодні буде облаштовано ще один зі сторони Ізюмського району.
     Підсумовуючи  дане питання член колегії, генеральний директор СТОВ агрофірми «Новий шлях», депутат районної ради, Олексій Гомон  вніс пропозиції внести зміни в протокольному  рішенні стосовно подальшого розвитку тваринницької галузі.
     З другого питання порядку денного засідання колегії - «Про  стан надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам» проінформував перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Федченко, який відмітив, що з червня 2014 року до 1 жовтня 2016 року за медичною допомогою в заклади охорони здоров’я Борівського району звернулося 1193 осіб. Загальна вартість обстеження та лікування по закладам охорони здоров’я Борівського району склала 253 602,12 грн.
     Зазначив, що виходячи з кількості громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України, та районів проведення антитерористичної операції (3 590 осіб) на 2017 рік необхідно передбачити додатково кошти у сумі 1 424 225 грн.
     З даного питання взяла участь в обговорені заступник з лікувальної роботи центральної районної лікарні Борівської районної ради Харківської області, Ніна Сидоренко, яка додала  розрахунок додаткової суми медичної субвенція на 2016 рік – 6 754 200 грн.
     Потреба у фінансуванні на організацію медичного забезпечення складає:
6 754 200 : 17025 =  396,72 (грн.) – на 1 особу;
3590(чол.) ∙  396,72 (грн.) = 1 424 224,80 (грн.) – на 3590 осіб.
     Також відмітила, що  з метою вирішення питань медико – соціального супроводу перебування внутрішньо переміщених осіб на території Борівського району та з метою попередження негативних медико – психологічних наслідків у громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України, за домовленістю з відділом освіти райдержадміністрації організована волонтерська робота шкільного психолога в окремому кабінеті поліклінічного відділення  центральної районної лікарні Борівської районної ради (за необхідністю).
     З третього питання порядку денного засідання колегії – «Про організацію роботи з контрольними документами та стан виконавської дисципліни в апараті, управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах селищної та сільських рад», доповів керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Шевченко, який проінформував присутніх, що станом на 01 жовтня 2016 року в Борівській районній державній адміністрації на контролі знаходиться 216 документів, термін яких не закінчився. В порівнянні з минулим роком контрольних документів збільшилося на 39.  За 9 місяців 2016 року кількість завдань, які підлягали  контролю збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року на 18%.
     Також довів до відома присутніх,  що даний напрямок роботи знаходиться на належному рівні в Піскорадьківській та Підлиманській сільських радах, Борівській селищній раді. Потребує удосконалення в Богуславській, Гороховатській та Підвисочанській сільських радах.
     Підсумовуючи третє питання голова райдержадміністрації, голова колегії, Віталій Кіян зазначив, що з метою недопущення порушення строків виконання контрольних документів першому заступнику, заступнику голови районної державної адміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів  важливо постійно тримати під особистим контролем питання покращення виконавської дисципліни. Не допускати формального підходу в організації роботи з контрольними документами.    
     За результатами роботи колегія прийняла відповідні рішення, встановлено відповідні терміни їх виконання.