• Головна
  • Новини
  • Події
  • 16 жовтня відбувся святковий концерт до дня сіл Чернещина, Степове та Новосергіївка

16 жовтня відбувся святковий концерт до дня сіл Чернещина, Степове та Новосергіївка

16 жовтня відбувся святковий концерт до дня сіл Чернещина, Степове та Новосергіївка 16 жовтня 2016

      Для багатьох День села та громади – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх же діточок на сцені та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс, із усіх куточків України. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку - від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

     16 жовтня 2016 року у мальовничому селі Чернещина відбувся святковий концерт з нагоди Дня сіл Чернещинської сільської ради - Чернещина, Степове та Новосергіївка. У центрі з самого ранку панувала святкова атмосфера. Лунала музика, у святково прикрашеному  сільському клубі зібралося багато жителів та гостей, щоб усією дружною родиною відсвяткувати цю знаменну подію. А особливо радувала зір непосидюча дітвора. Саме вони, усміхнені і щасливі, - надія і наше  майбутнє.

     Свято розпочалося з вітань. Щиро вітали присутніх та бажали всім мирного неба над головою,  добра та достатку і впевненості у завтрашньому дні голова райдержадміністрації Віталій Кіян, Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська,  генеральний директор СТОВ а/ф «Новий шлях», депутат районної ради Олексій Гомон.

     Свято супроводжувалося концертною програмою фіналіста конкурсу «Україна має талант» Олександри   Кварти та шоу балету. Дуже цікаві виступи радували на святі з центральної сцени усіх присутніх як молодь, так і людей у віці.

     Всіх присутніх частували смачною кашею. Сільський голова Світлана Вразовська висловила слова вдячності усім, хто долучився до проведення свята.

     І звісно для усіх бажаючих дискотека.

          Вміють чернещани і добре працювати і весело відпочивати!