Відбувся районний концерт з нагоди Дня захисника України

Відбувся районний концерт з нагоди Дня захисника України 13 жовтня 2016

     В Борівському районному Будинку культури 13 жовтня 2016 року відбувся святковий концерт до Дня захисника України, який розпочався урочистою частиною, переплітаючись з концертною програмою, підготовленою працівниками та аматорами району, виступами і привітаннями дітей.

     Звертаючись до присутніх в залі, голова райдержадміністрації Віталій Кіян теплими і щирими словами привітав захисників Вітчизни зі святом: «…Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а саме: ветеранів війни,  учасників антитерористичної операції, громадських організацій, волонтерів, військовослужбовців та й взагалі всіх чоловіків! Сьогодні, на захист власної землі постав практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі небайдужі, свідомі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Всі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях. Саме 14 жовтня має стати виявом поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності….

….З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України. Передаю сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичу міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, мирного неба над головою вам та вашим родинам. Зі святом вас, дорогі наші захисники!…».

     Також Віталій Кіян висловив безмежну подяку волонтерам та всім небайдужим борівчанам, які допомагають нашим військовим в зоні антитерористичної операції на сході країни та їхнім сім’ям.

     Зі словами привітання виступили також військовий комісар Борівського районного військового комісаріату Олександр Бєсєдін та учасник АТО Сергій Хаустов. Крім того серед запрошених на даному святі були присутні учасники антитерористичної операції на сході, які проживають в Борівському районі.