Відбулося засідання апаратної наради районної державної адміністрації

Відбулося засідання апаратної наради районної державної адміністрації 10 жовтня 2016

     Сьогодні, 10 жовтня поточного року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна відбулося засідання апаратної наради районної державної адміністрації. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олена Клименко, заступники голови райдержадміністрації, селищний і сільські голови, керівники і спеціалісти структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, головний редактор районної газети «Трудова слава».
     Очільник району зібрав присутніх, щоб розглянути детально одне із актуальних питань –  «Готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Борівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років». З даного питання інформували керівники соціальної сфери,  селищний та сільські голови району, які прозвітували, що роботи які забезпечать своєчасний початок опалювального періоду та безаварійне стабільне функціонування господарського комплексу в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, в цілому виконані на 100%. Голова райдержадміністрації, Кіян В.О. дав вказівку структурним підрозділам райдержадміністрації, враховуючи розпорядження тимчасово виконуючої обов’язки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної від 10.10.2016 року №440 «Про початок опалювального періоду» підготувати аналогічне розпорядження стосовно початку опалення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків Борівського району з 10 жовтня 2016 року.
     Також головою райдержадміністрації Віталієм Кіяном було акцентовано увагу відповідальних керівників за початок опалення та запуск котелень і відповідних систем опалення в районі під особисту персональну відповідальність безаварійної функціональності інженерних об’єктів та початку опалювального сезону.
     Не менш важливим було друге питання – «Про підготовку та святкування в районі Дня захисника України», з якого доповідали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Світлана Шведченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації, Тетяна Бондарівська та військовий комісар Борівського районного військового комісаріату, Олександр Бєсєдін. Доповідачі проінформували присутніх, що свято вважається загальнодержавним та святкуватиметься в країні вдруге. Напередодні свята, 13 жовтня поточного року відбудуться святкові концерти з вшануванням учасників АТО. В районному Будинку культури святковий тематичний концерт  з покладанням квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції Олегу Ковбасі відбудеться 13 жовтня 2016 року о 10.00 год.