Святкування в районі Дня працівника освіти

Святкування в районі Дня працівника освіти 3 жовтня 2016

     30 вересня 2016 року Борівщина святкувала День  працівників освіти України. З цієї нагоди свято розпочалося з урочистого вручення ключів від  голови райдержадміністрації В.О.Кіяна новенького шкільного автобуса начальнику відділу освіти райдержадміністрації Т.Ю. Бондарівській, який придбаний за рахунок обласного бюджету. Потім в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, під час яких голова райдержадміністрації Віталій Кіян особисто привітав педагогів нашого району.
     Звертаючись до працівників освіти, голова райдержадміністрації акцентував увагу на тому, що: «… Разом з тим, незважаючи на економічні виклики, 2016 рік став новим етапом у розвитку освіти Борівщини і Харківщини в цілому. За цей невеликий проміжок часу ми з вами багато чого досягли. Вже не на рівні окремих ініціатив, а за допомогою впровадження регіональних і районних програм, нам вдається модернізувати класи, системи опалення, втілювати енергозаощадні технології. Утримувати й покращувати технічний стан «Шкільних автобусів». Щойно був вручений новий шкільний автобус.
      За рахунок коштів з різних джерел фінансування спільними зусиллями райдержадміністрації, облдержадміністрації, районної ради, депутатськими корпусами місцевих рад, керівниками сільськогосподарських підприємств та самих батьків за 2015-2016 рік повністю замінені вікна на енергозберігаючі в Ізюмській, Піско-Радьківській та  Першотравневій загальноосвітніх школах та частково в Чернещинському НВК. Розпочалися ремонтні роботи даху в Підлиманському дошкільному навчальному закладі. Закінчуються ремонтні роботи теплових котлів  в Ізюмській та  Піско-Радьківській загальноосвітніх школах. Всі ви знаєте скільки  довелося прикласти зусиль на утворення нової опорної школи. І наші зусилля не пройшли даремно, вже сьогодні в деяких класах замінено меблі, холодильник, а також закуплене нове технічне спортивне обладнання. На цьому ми не зупиняємось, а й надалі за вашої підтримки будемо працювати в даному напрямку…»
     В залі районного Будинку культури всіх освітян вітали щирими словами, дякували за невтомну працю та дарували квіти.