• Головна
  • Новини
  • Події
  • Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 27 вересня 2016

     Сьогодні, 26 вересня 2016 року, під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталія Кіяна відбулася оперативна нарада за участі селищного та сільських голів, представників медицини, прокуратури, правоохоронних органів та фіскальної служби з питання отруєння алкогольними напоями невідомого походження мешканців Борівського району. За попередніми даними станом на сьогоднішній ранок по Харківській області виявлено 19 отруєнь алкогольними напоями. До терапевтичного відділення Борівської центральної районної лікарні станом на 26.09.2016 звернулися два мешканці району 1985 та 1975 років народження. Лікарями був встановлений діагноз: отруєння сурогатами алкоголю, тяжкої форми, ускладнена втратою зору, церебральною комою, поліорганною недостатністю. Випадки консультовані з відділенням детоксикації Харківської обласної клінічної лікарні, розпочато надання невідкладної допомоги, та викликана бригада Центру медицини катастроф. Незважаючи на проведені заходи врятувати постраждалих не вдалося.
     Керівництвом райдержадміністрації та усіма службами проаналізований відповідний стан в районі. За підсумками наради надані відповідні доручення органам державної влади, правоохоронним органам, органам місцевого самоврядування щодо запобігання повторенню подібних випадків. Дано доручення фіскальній службі спільно з правоохоронними органами в оптимальні терміни провести обстеження торгівельних мереж на предмет виявлення продажу спиртних напоїв невідомого походження.
    

      Керівництво райдержадміністрації звертається до усіх мешканців Борівського району утриматися від купівлі та вживання вальсифікованих алкогольних виробів, що реалізуються сумнівними людьми у невідомих для цього місцях та ретельно перевіряти акцизні знаки, що розміщені на виробах з алкоголю.