Ярмаркувала Борівщина в м.Харкові

Ярмаркувала Борівщина в м.Харкові 26 вересня 2016

 

     У вихідні, 24 - 25 вересня, у Харкові проходило традиційне торговельне свято – Великий Слобожанський ярмарок. Демонстрація досягнень аграріїв і, головне, ціни нижче ринкових стали відмінною рисою Великого Слобожанського ярмарку, який відкрився на території презентаційно-виставкового комплексу «Радмир-Експохол» у Київському районі м.Харкова.

     В ярмарку взяли участь усі райони і міста Харківської області, суб’єкти господарювання з інших областей України. В рамках заходу усі райони і міста області презентували свої ярмаркові експозиції. Крім цього, кожен район і місто представив на Великому Слобожанському ярмарку виробників продовольчої продукції і товарів народного споживання, сільгоспвиробників, підприємців, а також декоративно-художню експозицію.

     Представлений асортимент товарів і продуктів вражав покупців: м’ясо, сало, олія, молочні продукти, мука та крупи, птиця, жива риба, овочі та фрукти, квіти, саджанці, мед, горілчані вироби, цукерки, одяг і косметика, тощо. Борівський район був представлений сільгосппродукцією, яка реалізовувалася за цінами від виробника, а це на 15-20% нижче від середніх по області.

     Своїми талантами та ексклюзивними експозиціями ділилися райони Харківщини. Гостей та відвідувачів ярмарки здивувала красою експозиція - Борівський екокурорт. На стилізованому подвір’ї у садибі  гостинні хазяїва запрошували гостей посмакувати смачними стравами, пиріжками, медом, салом із часничком і горілочкою, а місцеві аматори народного мистецтва піднімали настрій чудовими українськими піснями та жартами. З упевненістю можна сказати, що Борівщина гідно представила свою експозицію. Гості з великим інтересом розглядали експозицію району "Борівський відпочинок".

     Бурхливими оплесками зустрічали і наших артистів, які виступали на головній сцені ярмарку. Порадували своїми виступами аматорські колективи і солісти району.

     За підсумками Борівський район було нагороджено Дипломом ІІ ступеню в номінації "Кращий коровай врожаю 2016 року", а також Дипломом ІІІ ступеню було нагороджено у номінації "Краща художньо-декоративна експозиція та презентація району". А також Дипломом І ступеню нагороджена мешканка Борівського району Каверіна Оксана у номінації "Дівоча коса - Слобожанська краса".

        Тож, від’ярмаркувала Борівщина за всіма традиціями: і на людей подивились, і себе показали, обмінялись досвідом, і ще раз переконались, що Слобожанщина – це край людей, які вміють і працювати, і відпочивати і святкувати.