В районі відзначили День партизанської слави

В районі відзначили День партизанської слави 22 вересня 2016

     22 вересня 2016 року біля Братської могили загиблим воїнам другої Світової війни в смт.Борова відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня партизанської слави. Віддати шану партизанам-підпільникам прийшли заступник голови районної державної адміністрації Сергій Шутько, голова районної ради Олена Клименко, селищний голова Олександр Тертишний, трудові колективи селища та району.

     Нині, відзначаючи День партизанської слави, ми віддаємо шану тим, хто під час окупації не скорився, став на шлях збройної боротьби з жорстоким ворогом. Ми складаємо шану ветеранам-патріотам: і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя проніс біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

     Сьогодні на Борівщині майже не залишилися учасники підпільного партизанського руху. Пройшли роки, вже немає багатьох героїв тих часів, але вони та їх подвиги назавжди залишаться у пам’яті нащадків.

     Від усієї душі зичимо колишнім партизанам та підпільникам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя! Для всіх ваших нащадків залишатиметься завжди яскравим прикладом ваше почуття обов’язку, віра у перемогу та відданість Батьківщині.