• Головна
  • Новини
  • Події
  • Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації В.О.Кіяна

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації В.О.Кіяна

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації В.О.Кіяна 19 вересня 2016

     Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна 19 вересня 2016 року відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, в ході якої було обговорено  два актуальних питання.
     Про  прогнозовані рейтингові показники району серед районів області за  І півріччя 2016 року доповідав Юрій Ханейчук, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та  економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Зокрема, він надав повний перелік всіх показників, з яких формується рейтинг району.
     Моніторинг проводиться за показниками, що охоплюють напрями розвитку територій і відображають стан економічного розвитку, інвестиційної та зовнішньоекономічної, фінансової діяльності, споживчого ринку, ринку праці та доходів населення, житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, підприємницької діяльності, сфери надання адміністративних послуг, безпеки життєдіяльності.
     Під час розгляду зазначеного питання наради інформували по прогнозованим рейтинговим показникам району за І півріччя 2016 року Лемішко Н.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації, Бойко О.В., головний державний ревізор-інспектор Борівського відділення Ізюмської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківської області, Суржик О.М., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Кавун В.В., в.о. начальника управління  агропромислового розвитку райдержадміністрації, Бондаренко Л.Г., завідуюча поліклінічним відділенням Борівської центральної районної лікарні, Сухина М.В., в.о. директора Борівського районного центру зайнятості, Мірончук Н.П., начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації.
     Всі доповідачі дали аналіз об’єктивних і суб’єктивних причин, що впливають на формування рейтингових показників. Голова райдержадміністрації Віталій Кіян акцентував особливу увагу всіх присутніх на те, що необхідно детально проаналізувати кожний впливовий показник і провести всі необхідні заходи щодо суттєвого підняття рейтингу району за результатами 9 місяців поточного року серед районів області. Для цього ще є час, який необхідно використати для зростання економіки району та добробуту громадян, наприклад шляхом підвищення розміру заробітної плати в сільськогосподарських та фермерських господарствах району.
     З другого питання порядку денного, стосовно подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та стан періодичного наповнення веб-сайту райдержадміністрації, доповідав Шевченко Олександр,  керівник апарату райдержадміністрації, який проінформував присутніх, що відповідно до діючого законодавства в Борівській райдержадміністрації декларуванню підлягають 29 чоловік, тобто працівники, які відносяться до категорії «А» та «Б». На даний час майже усі працівники, окрім окремих структурних підрозділів, які є юридичними особами публічного права, отримали електронні ключі для входу в систему е-декларування. Найближчим часом робота, щодо отримання цифрових ключів, повинна бути завершена та в оптимальні терміни державні службовці повинні подати електронну декларацію. Також наголосив, що за завідомо недостовірні відомості у декларації передбачено адміністративний штраф, і навіть кримінальну відповідальність. Звертаючись до керівників самостійних структурних підрозділів, Шевченко О.В., рекомендував більше уваги приділяти щодо своєчасного подання на головну сторінку офіційного веб-сайту райдержадміністрації актуальної інформації  про події що здійснюються за участі та за підтримки відповідного структурного підрозділу. А також звернути увагу щодо своєчасного поновлення власних веб-сторінок, які обслуговуються працівниками відповідного структурного підрозділу.
     Тож, за підсумками апаратної наради головою райдержадміністрації В.О.Кіяном були прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідним структурним підрозділам, управлінням та відділам райдержадміністрації.