• Головна
  • Новини
  • Події
  • Відбулося засідання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації

Відбулося засідання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації

Відбулося засідання розширеної  апаратної наради районної державної адміністрації 13 вересня 2016

     Сьогодні, 13 вересня поточного року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна відбулося засідання розширеної апаратної наради Борівської районної державної адміністрації. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олена Клименко, заступники голови райдержадміністрації, службовці районної ради, селищний і сільські голови, керівники і спеціалісти структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, головний редактор районної газети «Трудова слава».

     З першого питання доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Надія Лемішко – «Про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року».

     Заслухавши та обговоривши питання щодо доходної та видаткової частин бюджету району слід відмітити, що зведений план по доходах загального фонду за  січень – серпень 2016 року  виконаний на 103,8%, при плані 94328,2 тис.грн., фактично в місцеві бюджети надійшло 97947,9тис. грн.

     Важливо, що на сьогоднішній день заборгованість по заробітній платі та по енергоносіям (лімітна) за серпень  місяць відсутня,  так як  кошти зведеного бюджету району спрямовувалися на фінансування таких статей видатків, як:  оплата праці, придбання медикаментів, харчування,  оплата енергоносіїв, а також поточні трансферти – пенсії, допомоги та інші виплати населенню.

     Голова райдержадміністрації, Кіян В.О. знову акцентував увагу селищного та сільських голів району на безумовне виконання  пунктів Програми соціально-економічного розвитку Харківської області на 2016 рік з питання своєчасного освоєння коштів виділених Борівському району, а також  освоєння субвенції з державного  бюджету на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів. Необхідно вжити максимум зусиль для стовідсоткового виконання усіх робіт та вимог з боку органів місцевого самоврядування району, щоб кошти освоїлись за призначенням до початку опалювального сезону.

     Очільник району звернув увагу на те що, на жаль, існують проблеми в селищній та деяких сільських радах району в перерахуванні коштів на харчування дітей в закладах освіти та на придбання підручників. З даного питання голова райдержадміністрації,  Кіян В.О. рекомендував Борівському селищному та Гороховатському, Першотравневому, Ізюмському і Чернещинському сільським головам району в короткий термін провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед депутатського корпусу з метою надання субвенції до районного бюджету на придбання підручників та забезпечення безкоштовним харчуванням дітей початкових класів та дітей, пільгового контингенту.

     Не менш важливим було друге питання – «Про  підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років», з якого інформували  керівники комунальних підприємств житлово-комунального господарства району та керівники соціальної сфери.

     Слід відмітити, що підготовка підприємств, установ та організацій району і в цілому господарського комплексу, до роботи в осінньо-зимовий період проводиться у відповідності до запланованих заходів, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 квітня 2016 року №100, а також, роботи які забезпечать своєчасний початок опалювального періоду та безаварійне стабільне функціонування господарського комплексу в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, станом на 13 вересня поточного року виконані на 85%.

     Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, головою райдержадміністрації по кожному з питань було дано низку доручень.