Відбувся захід із відзначення 20-ї річниці Конституції України

Відбувся захід із відзначення 20-ї річниці Конституції України 28 червня 2016

     Сьогодні, 28 червня 2016 року відбувся урочистий захід із відзначення 20-ї річниці Конституції України. На святі були присутні представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ, організацій та молодь.

     З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Віталій Кіян, який зазначив: "20 років тому було прийнято документ, що став надійним підгрунтям демократичного законотворчого процесу в нашій державі. Основний Закон, визначаючи керівні принципи життя українського суспільства, закріпив права та свободи, які сповідують цивілізовані країни світу.

     Ми з вами, разом з мільйонами співгромадян, зробили незворотній крок до демократії, відстояли своє конституційне право на вільний вибір, отримали надію на краще життя.

     Український народ став справді вільною нацією, яка вірить у свої сили і сама творить власне майбутнє. Тож нехай загальновизнані права та свободи, ідеали справедливості та законності, закріплені Конституцією України, і надалі спонукають усіх нас до наполегливої творчої праці, активної життєвої позиції." Побажав усім здоров’я, достатку, благополуччя, миру та злагоди на нашій землі, добра і непохитної віри у власні сили, у свою країну.

     Від учасників заходів були покладені квіти до Знаку Незалежності України.

     Також з визначним державним святом привітав Борівський селищний голова Олександр Тертишний, який запросив усіх присутніх відвідати сьогодні святковий тематичний концерт, який відбудеться в районному Будинку культури о 19.00 годині.