• Головна
  • Новини
  • Події
  • Круглий стіл «Прозорість видобутку вуглеводнів – шлях до добробуту Борівських громад»

Круглий стіл «Прозорість видобутку вуглеводнів – шлях до добробуту Борівських громад»

Круглий стіл «Прозорість видобутку вуглеводнів – шлях до добробуту Борівських громад» 7 квітня 2016

     Сьогодні, 7 квітня 2016 року, відбувся круглий стіл на тему - «Прозорість видобутку вуглеводнів – шлях до добробуту Борівських громад». На засіданні були присутні керівництво району, представники UAEITI – Ініціатива Прозорості Видобувних Галузей в Україні, ІБСЕD – Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, директор ВАТ «КУБ ГАЗ» (видобувна компанія), органи місцевого самоврядування, галузеві керівники району.

     В рамках круглого столу експерти і учасники засідання обговорили питання пов’язані з діяльністю видобувних компаній, в тому числі і на території Борівського району, зокрема екологічні проблеми, руйнування доріг буровою технікою та малий рівень економічної вигоди для громади від діяльності видобувних компаній у регіоні.

     Голова районної державної адміністрації Віталій Кіян, наголосив на необхідність залучення компаній до ведення соціально-відповідального бізнесу у районі, тобто, щоб діяльність видобувних компаній не обмежувалася лише сплатою податків до державного бюджету, але й передбачала виділення коштів на вирішення болючих проблем жителів Борівського району (ремонт дитячих садочків та шкіл, доріг, облаштування вуличного освітлення та ін.).