Обговорення реформи з об’єднання територіальних громад

Обговорення реформи з  об’єднання територіальних громад 17 березня 2016

З метою обговорення соціально-економічних проблем громади, а також роз’яснень основних аспектів Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та методики формування спроможних територіальних громад в приміщенні Новоплатонівської ЗОШ I-III ступеню 11.03.2016 року заступник голови райдержадміністрації, заступник голови Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад С.П.Шутько провів виїзний прийом громадян та зустріч з громадою села Новоплатонівка Борівської селищної ради.

Сергій Павлович докладно розповів про нове в законодавстві щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, в тому числі і перспективи добровільного об’єднання територіальних громад.

Так, Сергій Шутько поінформував присутніх, що враховуючи фінансово-економічне обґрунтування відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад та рекомендації членів районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад були підготовлені пропозиції щодо об’єднання селищної та всіх сільських рад в Борівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Борова. Об’єднана територіальна громада повинна отримати достатні фінансові та майнові ресурси, а населення громади - якісні послуги на місцях. У багатьох присутніх виникло чимало питань щодо самого процесу проведення реформи, але С.П.Шутько надав аргументовані відповіді на всі запитання.