• Головна
  • Новини
  • Події
  • Обговорення проекту добровільного об’єднання територіальних громад в селі Богуславка

Обговорення проекту добровільного об’єднання територіальних громад в селі Богуславка

Обговорення проекту добровільного об’єднання територіальних  громад в селі Богуславка 16 березня 2016

В приміщенні Богуславської сільської ради 14.03.2016 року  голова районної державної адміністрації, співголова Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад В.О.Кіян провів виїзний прийом та зустріч з мешканцями села Богуславка.

На початку зустрічі Віталій Олексійович зазначив, що українське суспільство вже давно потребує позитивних зрушень у процесі децентралізації влади. А для того, щоб вони відбулися, потрібні реформи. Зокрема, необхідно створити таку територіальну громаду, яка буде спроможною та самодостатньою і якій держава передасть повноваження щодо фінансового забезпечення. 

Очільник району акцентував увагу присутніх на основних нормах Закону України, які містять порядок об’єднання територіальних громад сіл, селищ та механізм надання державної підтримки об’єднаним територіальним громадам та ознайомив з перспективним проектом рішення щодо добровільного об’єднання сільських рад району в одну самодостатню Борівську територіальну громаду. 

Після обговорення всіх аспектів процесу реформування учасників дискусії цікавили питання щодо керівництва в центрі громади (хто і як обиратиметься) та чи будуть збережені заклади медицини, освіти, культури,  інші об’єкти. На всі питання було дано конкретні роз’яснення та відповіді.