Зустріч очільника району з громадою Підлиманської сільської ради

Зустріч очільника району з громадою  Підлиманської  сільської ради 20 січня 2016

     Виїзний прийом громадян та зустріч з населенням села Підлиман  18.01.2016 року в приміщенні Підлиманської сільської ради провів голова районної державної адміністрації, співголова Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Віталій Кіян.
     Одним із головних питань, яке було обговорено під час зустрічі -  питання добровільного об’єднання територіальних громад. Віталій Кіян зазначив, що відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» держава буде здійснювати фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад шляхом надання об’єднаній територіальній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури. Мешканці громади разом з очільником району обговорили всі плюси та мінуси перспективного плану об’єднання  селищної та сільських рад району в одну Борівську територіальну громаду.
     Крім цього питання жителі громади цікавились перспективою та можливістю ремонту доріг, проведення вуличного освітлення, інше. Обґрунтовані відповіді та роз’яснення були надані на всі питання, які турбували громадян.