Привітали захисників України у військовій частині

Привітали захисників України у військовій частині 16 жовтня 2015

З нагоди Дня захисника України голова райдержадміністрації Віталій Кіян та його заступники Сергій Федченко і Сергій Шутько, Борівський селищний голова Олександр Тертишний, військовий комісар Борівського районного військового комісаріату Олександр Беседін 14.10.2015 року сердечно привітали захисників Вітчизни у військовій частині А-0478 в смт. Борова.

Звертаючись до присутніх військових, голова райдержадміністрації Віталій Кіян зазначив: «…Указом Президента України встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня. За пропозицією Президента України Петра Порошенка цього року День захисника України відзначається під гаслом «Сила нескорених».

14 жовтня ми також відзначаємо Покрову Пресвятої Богородиці, яка ще з козацьких часів була святковим днем захисників Вітчизни. І як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорізькій Січі, так і сьогодні захищати рідну українську землю – це почесний обов’язок для всіх чоловіків.

Від імені районної державної адміністрації та від мене особисто прийміть сердечні вітання зі святом!

День захисника України в нашій країні традиційно є чоловічим святом. Але 21-ше століття внесло свої корективи. Сьогодні багато представниць жіноцтва пов’язують своє майбутнє з військовою службою. Захисники Вітчизни – жінки є і у Вашому колективі і я радий їх привітати зі святом…»

З нагоди свята Віталій Кіян військовослужбовців частини А-0478 нагородив почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради. А після цього відбувся святковий концерт силами працівників Борівського районного Будинку культури.