Добровільне об’єднання територіальних громад

Добровільне об’єднання територіальних громад 9 жовтня 2015

В селі Новоплатонівка Борівської селищної ради 08.10.2015 року перший заступник голови райдержадміністрації, член Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад С.В.Федченко провів виїзний прийом громадян та зустріч з громадою села.

На зустрічі присутніх громадян турбували питання щодо оформлення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива; децентралізація влади та ін.

На всі вищезазначені питання Сергієм Федченко були надані відповідні роз’яснення та консультації.  Відповідаючи на запитання присутніх стосовно добровільного об’єднання територіальних громад, Сергій Володимирович зокрема зазначив, що реалізація положень законопроекту «Про добровільне об’єднання територіальних громад» дає змогу сформувати спроможні та самодостатні територіальні громади, які б володіли відповідними матеріальними і фінансовими ресурсами, територією та об'єктами соціальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на їхні органи місцевого самоврядування завдань та функцій.