В райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада

В райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада 11 серпня 2015

11 серпня  відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками установ, організацій, селищним та сільськими головами району й керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації під головуванням голови Борівської райдержадміністрації Віталія Кіяна, за участю голови Борівської районної ради Євгена Жука. В ході наради були розглянуті та обговорені питання про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року, про підготовку господарського комплексу Борівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Так як, наближається початок нового навчального року, то найбільша увага була приділена розгляду таких питань, як підготовка  закладів  освіти  до навчального року.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тетяна Бондарівська з даного питання доповіла, що за результатами проведеної перевірки загальноосвітніх закладів району майже всі заклади готові прийняти учнів на навчання. Існують деякі проблеми у Вищесолоненській ЗОШ, Підвисочанській ЗОШ та Шийківській ЗОШ, але начальник відділу освіти запевнила всіх присутніх, що вони будуть вирішені до 1 вересня поточного року. Також Тетяна Юріївна проінформувала про хід проведення літнього оздоровлення дітей та підлітків в районі протягом 2015 року. Вона наголосила, що позаміський заклад з оздоровлення та відпочинку «Орлятко» протягом 3 змін приймав на оздоровлення не лише дітей Борівського району, а й дітей з Харківської області. Всього за всі зміни було оздоровлено 463 дитини.

Не менш актуальним питанням на сьогоднішній день в зв’язку із підвищенням цін і тарифів на житлово-комунальні послуги є стан роботи щодо призначення населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги та компенсаційних виплат. Заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Буряк ознайомила учасників засідання про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. За підсумками наради для більш ефективної роботи в напрямку оформлення субсидій, селищному, сільським головам та керівникам підприємств, установ, організацій району було рекомендовано організувати  проведення співбесід спеціалістів управління соціального захисту населення з питань надання субсидій із населенням та трудовими колективами.

За результатами розгляду питань порядку денного розширеної апаратної наради голова райдержадміністрації Віталій Кіян надав низку доручень керівникам відповідних структурних підрозділів та установ.